Balıkesir Fatih Cam Balkon
Plise Sineklik Nedir?

Uzun yıllar kullanabileceğiniz plise sineklikleri kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatça kullanabilirsiniz.

Plise Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere - Dikey, yatay, çift taraflı

Uzun ömürlü ve kolay kullanımıyla öne çıkan plise sinekliklerimiz lüks görünümüyle de mekanlarınıza zenginlik katar. Özellikle balkon kapıları, cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Hem kapı hem de pencerelerinize yatay, dikey ve duble olarak yapılabilen plise sinekliklerimiz 1 yıl garantilidir. PVC, alüminyum, ahşap ve pimapenlere uygulanabilen plise sineklikler akordeon sineklik, pileli sineklik, sürgülü sineklik veya katlanır sineklik olarak ta bilinmektedir. Plise sineklik, direkt tül kutusuna katlanabildiğinden menteşeli veya takmatik sinekliklere nazaran daha fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. Plise sinekliklerde her türlü iklim koşuluna dayanıklı fiberglas tül kullanıldığı için uzun süreler dayanıklılığını korumaktadır. Plise sinekliklerin profilleri standart ve isteğinize özel renk alternatifleriyle mekanlarınız için en hoş görünümü sağlar.

Plise Sineklik Nasıl Yapılır?

En kaliteli plise sineklik malzemeleri kullanılarak yapılan bu modelimiz yapım aşaması olarak diğer çeşitlerimizden farklıdır. plise sineklik tülü akordiyon şeklindedir. İçerisinden geçen ipler aracılığıyla yukarıya ittiğinizde toplanır, aşağıya çektiğinizde açılır. Çalışma mekanizması olarak diğerlerinden farklı olduğu için plise sineklik montajı konusunda uzman ustalar tarafından titizlikle yapılmalıdır.

Dikey Plise Sineklik

Pencere ve kapılarda rahatça kullanılabilen plise sineklik menteşeli kapıların evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede en ideal sistemdir. Dikey plise sineklik kapılarda genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 260 cm.'e kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen eşsiz bir sistemdir.

Yatay Plise Sineklik

Yatay plise sineklik pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir. Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir. Önceden ölçülerini aldığımız sinekliklerinizi monte şekilde evinize getirdiğimizden, ortam kirletilmeden hızlı bir şekilde montajı tamamlanır.

Duble Plise Sineklik

Stor kapı sineklikleri gibi tülü toplayan sert yay mekanizması bulunmaması ve istenildiği zaman istenilen yerde bırakılması sayesinde rahat kullanım imkânı sağlayan duble plise sineklik stor sinekliğin sorunsuz alternatifidir.